RUS | LAT

Ivans Šeļago

Jūsu personīgais fitnesa treneris

 • Individuālās apmācības programmas
 • Atveseļošanās pēc traumām
 • Ķermeņa fiziskā attīstība un uzlabošana
Reģistrējieties savai pirmajai nodarbībai ar Ivanu.
Atstājiet savu kontaktinformāciju, lai Ivans varētu ar jums sazināties.
Iesūtot savu informāciju, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.
Sveiki! Mans vārds ir Ivans, un es esmu šeit, lai dalītos ar jums savās zināšanās un pieredzē fitnesa nozarē. Kā spēka trīscīņas sporta meistars un kvalificēts treneris ar augstāko izglītību esmu gatavs būt jūsu ceļvedis veselības un spēka pasaulē.

Pēdējo 23 gadu laikā esmu guvusi bagātīgu pieredzi darbā ar dažāda vecuma un izcelsmes klientiem. Mana pieeja katram klientam ir unikāla un balstīta uz personīgajām vajadzībām un mērķiem.

Piedāvāju uz zinātnisku pieeju un personīgo pieredzi balstītus padomus un apmācības, kas aptver visus fitnesa aspektus. Manus pakalpojumus raksturo lojālas cenas, kas atspoguļo manas zināšanas un ilggadējo pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir uzlabot fizisko sagatavotību, attīstīt stāju vai atgūties pēc traumas, es esmu gatavs atbalstīt jūs ik uz soļa.

Mācību ar Ivanu priekšrocības

 • Individualizēta pieeja

  Ivans izstrādā individuālas apmācību programmas, kas ir pilnībā pielāgotas katra klienta unikālajām vajadzībām un mērķiem. Tiek ņemts vērā treniņu līmenis un veselības stāvoklis.
 • Padziļinātas zināšanas un daudzu gadu pieredze

  Ivans ir ieguvis visaugstāko profesionālo kvalifikāciju un 23 gadu pieredzi fitnesa un svarcelšanas jomā, tāpēc izmanto zinātniski pierādītas treniņu metodes, lai sasniegtu maksimālu rezultātu.
 • Darbs ar plašu klientu loku

  No iesācējiem līdz profesionāliem sportistiem, bērniem un pusaudžiem ar emocionālām problēmām - Ivans pielāgo savas metodes katrai klientu kategorijai, sniedzot atbalstu un attīstību katrā fiziskās izglītības posmā.
 • Fiziskā un emocionālā veselība

  Papildus fiziskajai attīstībai Ivans pievērš lielu uzmanību arī savu klientu emocionālajai labsajūtai, radot pozitīvu un atbalstošu atmosfēru treniņu laikā.
Individuālās apmācības programmas
Individuālu plānu izveide, lai sasniegtu personīgos fitnesa un sporta mērķus, kas pielāgoti klienta individuālajai veselībai un fiziskajai sagatavotībai.
Atveseļošanās pēc traumām
Specializētu mācību programmu izstrāde un īstenošana klientiem, kuriem nepieciešams atveseļoties pēc traumām, izmantojot drošas metodes un vajadzības gadījumā sadarbojoties ar medicīnas speciālistiem.
Ķermeņa fiziskā attīstība un uzlabošana
Pieeja, kuras mērķis ir uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību, stājas attīstību un veselības veicināšanu, izmantojot mērķtiecīgu apmācību un uz pierādījumiem balstītas metodes.
Negaidiet perfektu brīdi, izmantojiet šo brīdi un padariet to perfektu.
— Zig Ziglar

Mācoties kopā ar Ivanu, jūs iegūsiet:

 • Individuālā mācību programma

  Treniņu programmas, kas pielāgotas klienta individuālajiem mērķiem un vajadzībām, ļauj sasniegt maksimālus rezultātus pēc iespējas īsākā laikā.
 • Padziļinātas zināšanas un pieredze

  Izmantojot Ivana zināšanas, klientiem ir unikāla iespēja izmantot viņa plašo pieredzi un profesionālās zināšanas fitnesa un sporta jomā.
 • Lielisks fiziskais stāvoklis un vispārējā labsajūta

  Jūs ne tikai sasniegsiet konkrētus sportiskos mērķus, bet arī ievērojami uzlabosiet savu vispārējo fizisko stāvokli, enerģijas līmeni un emocionālo labsajūtu.
 • Uzlabota stāja un fiziskā sagatavotība

  Specializējoties fiziskās attīstības un ķermeņa uzlabošanas jomā, Ivans palīdz saviem klientiem uzlabot stāju un sasniegt vēlamo fizisko formu, nostiprinot veselību un pašapziņu.
Es arī trenēju bērnus Sharky sporta klubā!
Pierakstiet savus bērnus uz maniem treniņiem