RU | LV

Oksana Pisetska —
Domāšanas trenere, transformācijas un ICTA biznesa trenere

 • Individuālas konsultācijas
 • Komandas koučinga sesijas
Laipni lūdzam! Es esmu Oksana Pisetskaya. Es specializējos sacensību sagatavošanā, stresa vadībā un jauno sportistu emocionālās noturības attīstīšanā. Mana misija ir palīdzēt jums noteikt mērķus, izstrādāt efektīvus rīcības plānus un uzturēt motivāciju ceļā uz panākumiem.

Ja jūs meklējat atbalstu un motivāciju plānu izstrādē, cenšoties sasniegt augstus sasniegumus sportā un dzīvē, es esmu šeit, lai jūs atbalstītu. Padarīsim jūsu ceļu uz panākumiem apzinātu un produktīvu kopā.
 • Profesionālā pieredze

  Izmantojiet 16 gadu trenera pieredzi, kas jau ļāvusi vairāk nekā 500 cilvēkiem panākt būtiskas pārmaiņas dzīvē un sportā.
 • Specializētās programmas

  Iegūstiet piekļuvi programmām, kas paredzētas, lai sagatavotos sacensībām, attīstītu mērķus un uzdevumus sportā, kā arī psiholoģisko noturību.
 • Individuālais un komandas koučings

  Iegūstiet iespēju izvēlēties starp klātienes konsultācijām un grupu sesijām, lai jūs varētu izvēlēties savam darbam piemērotāko formātu.
 • Stresa pārvaldība un emocionālā noturība

  Apgūstiet efektīvas stresa kontroles metodes, kas palielinās jūsu noturību sacensībās un dzīves situācijās.
 • Mērķu izvirzīšana un motivācija

  Oksana palīdzēs jums skaidri definēt savus mērķus, izstrādāt stratēģiju to sasniegšanai un uzturēt augstu motivācijas līmeni.
 • Atbalsts un mentorings

  Iegūstiet ne tikai profesionālās zināšanas un prasmes, bet arī Oksanas personīgo atbalstu kā mentorei, kas ir gatava jūs pavadīt katrā jūsu attīstības posmā.
Tavs laiks ir ierobežots, netērē to, dzīvojot kāda cita dzīvi. Neiekrītiet dogmu slazdā, kas dzīvo ar citu cilvēku domām. Neļaujiet citu cilvēku viedokļu troksnim apklusināt savu iekšējo balsi. Vissvarīgākais - esiet drosmīgi sekot savai sirdij un intuīcijai.
— Stīvs Džobss

Mani pakalpojumi

Individuālas konsultācijas

1:1 sesijas, kuru mērķis ir padziļināti strādāt pie personīgo mērķu sasniegšanas, stresa vadības, emocionālās noturības un pašnoteikšanās.

Komandas koučinga sesijas

Grupu nodarbības bija vērstas uz komandas gara stiprināšanu, motivācijas attīstīšanu un efektīvu mijiedarbību komandā.

Pierakstieties pie manis uz konsultāciju sesiju

Aprakstiet savu mērķi un atstājiet kontaktus.

Es strādāju arī par treneri Sharky sporta klubā!
Pierakstiet arī savus bērnus